U zagrebačkom hotelu Panorama održana je redovna izborna Skupština Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama i učeničkim domovima Hrvatske. Pred više od 260 okupljenih povjerenika otvorio ju je predsjednik Branimir Mihalinec pozdravnim govorom u kojem je ukazao na turbulentan trenutak u kojem se trenutno nalazi javni sektor zbog nerealizacije odredbi sporazuma s Vladom RH te uoči novih pregovora za granski i temeljni kolektivni ugovor.
Većinom glasova prisutnih izaslanika Skupštine za novog/starog predsjednika Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Hrvatske izabran je prof. Branimir Mihalinec što su svi povjerenici Skupštine pozdravili srdačnim aplauzom.
Izabrani su i članovi Nadzornog odbora i Suda časti, a Branka Pavoković, prof.mentor postala je drugi put zaredom zamjenica predsjednika Sindikata.