Banner
Plenković: Za promjenu izbornoga sustava u BiH potreban je konsenzus
MORH raspisao natječaj za prijam 50 kandidata za časnike i časnice HV-a
Reiner: Sada nije najbolje vrijeme za razgovor o izbornom zakonu u BiH
Vlada: Predloženo imenovanje Vice Oršulića za predsjednika Uprave HEP-a
Vlada dala suglasnost na sklapanje ugovora za baterijske elektromotorne vlakove
HZMO: Isplata mirovina za svibanj započet će u ponedjeljak
Institut za vode uvodi satelite u praćenje rijeka, jezera i mora

  Crna kronika

Aleksandra Grdić izgrebala redara i istukla djevoku !?

  24 sata           14.02.2008.
Aleksandra Grdić izgrebala redara i istukla djevoku !?
ZAGREB - Aleksandra Grdić (27), tvrde posjetitelji Sokola, prošlog je petka s kolegicom Jelenom Orešković (28) izlazila iz toga zagrebačkoga kluba oko 3 sata poslije ponoći. Nepoznata djevojka ih je htjela fotografirati mobitelom. To je, navodno, isprovociralo Aleks pa ju je izudarala torbom i razbila joj mobitel. Zaštitar kluba stao je među njih, no i njega je izgrebala. Priča se kako je Aleksandra “ubila Boga” u djevojci.
- U petak sam imala snimanje u Esplanadi i nisam išla van. Rijetko izlazim u Sokol. Ako ima videosnimka na njoj, nisam ja - tvrdi Aleksandra Grdić. Jelena Orešković kaže da nije vidjela prijateljicu u petak niti zna gdje je ona bila. Smatra kako je Aleks premršava da nekog pretuče i smiješna joj je ta priča. Do zaštitara nismo uspjeli doći. Iz zaštitarske tvrtke kažu da nemaju prijavljen incident. Voditelj kluba Žarko rekao nam je kako o incidentu ništa ne zna jer ništa nije vidio.


Komentari

15.2.2008. 1:11
14.2.2008. 20:49


Još iz kategorije Crna kronika