Danas nastavak suđenja Š.Zirdumu za bludne radnje na štetu maloljetnice.
Ovogodišnji 3. Sajam poslova – 16. ožujka u Strukovnoj školi Virovitica
Objavljen natječaj za Pjesme Podravine i podravlja Pitomača 2010.
Večeras humanitarni maskenbal za Dječji odjel Opće bolnice Virovitica
Potpisan Sporazum o osnivanju Gospodarsko-socijalnog vijeća VPŽ.
O virovitičkim stanovima POS-a razgovarano u Agenciji za posredovanje nekretninama.
Najboljim proizvođačima duhana dodjeljena priznanja Zlatni list.
FlashNews:


Godišnja skupština Društva psihologa

Digg   StumbleUpon   Facebook   Del.icio.us   Croportal       Ispiši   Preporuči
Aktualnosti   |   31.05.2009.
Godišnja skupština Društva psihologa

Na godišnjoj Skupštini Društva psihologa Virovitičko Podravske županije istaknuto je uspješno sudjelovanje u organizaciji 16. konferencije psihologa u Poreču te nastup na predstavljanju udruga Virovitičko-podravske županije i organizacija Tjedna psihologije u Virovitici u okviru kojega je, predstavljena knjiga Tkanje života, profesorice Mirjane Krizmanić.
Osim iz kolegijalnih razloga, psiholozi Virovitičko-podravske županije pomogli su kolegama iz Istarske županije organizirati konferenciju jer su Poreč i Virovitica gradovi prijatelji. Bili su zaduženi i za kulturni dio programa pa je pa je nakon svečanog otvaranja  te plenarnih  predavanja Kazalište Virovitica izvelo «Ljubav je bol». U holu kazališta sudionicima su ponuđeni kolači koje su ispekli učenici virovitičke Strukovne škole, a točilo se i vino s područja naše županije. Uz to, u vrtićima u Poreču i Pazinu, izvedena je i lutkarska predstava iz projekta «Bajkama do stvarnosti - igračka za prijatelja» koju su realizirali glumica Snježana Lančić Prpić, Ženski Lions club Vereucha i štićenici Učeničkog doma. U zabavnom dijelu programa nastupio je pitomački sastav «Licitari».

«Najpozitivnije  je svakako prekrasno prijateljstvo  s divnim kolegama iz Društva psihologa Istre. Zaključak skupštine  je produbljivanje suradnje s Društvom psihologa Istre kroz razne projekte  u koji ćemo zajedno sudjelovati», istakla je predsjednica Društva psihologa Virovitičko-podravske županije, Jasna Per Kožnjak.
Na skupštini su primljeni novi članovi, Sanja Šipek psihologinja u Osnovnoj školi Ivane Brlić Mažuranić i Sandra Pocrnić,  naša Virovitičanka u Zagrebu.

 


Komentari

Za komentiranje članaka morate biti registrirani korisnik foruma.

Korisničko ime:
Lozinka:

Registriraj se




Vijesti

 

 

Servisi

Virovitica.net