Novi pomoćnici ministra zdravstva Vili Beroš i Gordan Žanić
Sabor u četvrtak o izmjenama zakona o obrani i o službi u Oružanim snagama RH
Sabor u četvrtak o izmjenama zakona o obrani i o službi u Oružanim snagama RH
Glasovac (SDP): Premijer treba razriješiti Buljan Culej
Petrov pozvao predsjednicu da prijeđe s riječi na djela
Hrvatski javni dug na kraju trećeg lanjskog tromjesečja 81 posto BDP-a
Hrvatska među tri zemlje EU s najvećim rastom turističkih noćenja

Dodijeljene nagrade učesnicima ekološko-edukativne akcije „Djeca čuvari prirode“

Županija   |   31.05.2012.   | 2382 pogleda
Dodijeljene nagrade učesnicima ekološko-edukativne akcije „Djeca čuvari prirode“

U Velikoj vijećnici Virovitičko-podravske županije, održana je dodjela nagrada i priznanja za učesnike s područja Virovitičko-podravske županije koji su ove godine sudjelovali s literarnim i likovnim radovima na natječaju Hrvatske turističke zajednice, a u okviru ekološko-edukativne akcije Volim Hrvatsku na temu „Djeca čuvari prirode".

Nagrade najboljima uz prigodne čestitke, uručio je virovitičko-podravski župan Tomislav Tolušić, a svečanosti su uz nagrađene, nazočili i: pomoćnik direktora Turističke zajednice Virovitičko-podravske županije Josip Mikolčić, ujedno i član ocjenjivačke komisije kao i Nedjeljka Županić (predsjednica Ekološkog društva Virovitica) i Mijo Pavelko (dramski glumac).

Podsjetimo, izbor najboljeg dječjeg i učeničkog likovnog i literarnog rada na temu Djeca - čuvari prirode proveo je Glavni ured Hrvatske turističke zajednice u suradnji s turističkim zajednicama županija, a uz znanje Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, u svim osnovnim školama i dječjim vrtićima.

Rezultati:

Likovni radovi - dječji vrtići

1. mjesto: Lana Mihaljević - 6. godina: Dječji vrtić „Potočnica", Pitomača

2. mjesto: Ema Čolić, Kornelijo Fajhtner, Mateo Radulović, Sven Svoboda, Niko Bišćan - 6 godina: Dječji vrtić „Suhopolje", Suhopolje

3. mjesto: Tea Ribić, Fran Kovač, Frančeska Brajnović - 6 godina i Anja Kojić - 5 godina: Dječji vrtić „Suncokret", Slatina

Likovni radovi - osnovne škole

1. mjesto: Antonela Čugalj i Elena Topolovčan - 8. razred: O.Š. „Ivan Goran Kovačić", Gornje Bazje

2. mjesto: Iva Darija Bešen, Luka Hećimović, Stjepan Vidić, Mario Kolaković, Katarina Bošnjak - 5. razred: O.Š. „Suhopolje", Suhopolje

3. mjesto: Ana Marija Gojani, Ana Nikolić, Nikolina Cedar, Valentin Knez, Ivana Vikert - 6., 7., 8. razred: O.Š. „Josip Kozarac", Slatina

Literarni radovi - osnovne škole

1. mjesto: Marko Nekić - 7. razred: O.Š. „Davorin Trstenjak", Čađavica

2. mjesto: Marina Šenkišek - 8. razred: O.Š. „Ivan Goran Kovačić", Gornje Bazje

3. mjesto: Ivan Balić - 8. razred: O.Š. „Josip Kozarac", Slatina.

 

Komentari

Za korisnike Facebooka



Za korisnike foruma

    Registriraj se

Ako prilikom prijavljivanja dolazi do greške, kliknite OVDJE.



Još iz kategorije Županija



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda kliknite na: